KURUMSAL


Şirket Profili


Müşteri Memnuniyeti


Çevre Politikamız


İş Sağlığı ve Güvenliği


Tasarım Anlayışı


Karaca Grup Şirketi


Sosyal Sorumluluk

 

Şirket Profili

 

TİFFANY MOBİLYA çeyrek asırlık bir tecrübenin ardından 1996 yılında Sivas Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olup 34.000 m2 açık 17.000 m2 kapalı alanda kanepe, koltuk ,yatak ve baza üretimine başlamıştır.2005 yılında ise 40.000 m2’lik yeni tesislerinde Panel Mobilya üretimini de içine alarak entegre bir tesis olarak üretime devam edilmiştir. 2009 yılında tamamen otomasyona dayalı makine yatırımı yapılarak Ofis Mobilyaları üretime başlanmıştır.

 

2004 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini TUV CERT tarafından onaylı olarak almıştır. Ürün kalitesini artırmak ve ürün standartlarını da bünyesinde uygulamak için gerekli testlerden geçerek ürünlerini TSE standartları ile belgelendirmiştir.

 

2005 yılında TPE onaylı Türkiye de ilk olarak masaj koltuğu üretimine başlamıştır.CE belgesini alarak üretimine hız vermiştir.

 

Kurulduğu günden bugüne kadar aktif olarak 20 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatı, 500’ün üzerinde grup çalışanı, yurt içinde 100’ü aşkın tiffany bayi ve yurt dışındaki TİFFANY MOBİLYA bayi ve konsept mağazaları ile ‘’TİFFANY’’, Türkiye’de sektörünün önde gelen mobilya markaları arasında yer almak ile birlikte gelecek yıllarda Dünyada sektörünün önde gelen mobilya markası olmaya adaydır.

 

Dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan TİFFANY MOBİLYA ; kalitesi, yenilikçi ve fonksiyonel tasarım anlayışı ile değişmekte ve gelişmektedir.

 

TİFFANY MOBİLYA 5 ayrı grup şirkette üretimini gerçekleştirmektedir

 

Tiffany panel mobilya
Tiffany oturma grupları
Tiffany yatak baza
Tiffany ofis
Tiffany mutfak

 

Karaca Grup Şirketi

 

     
EZEL KOZMETİK SİVAS TERMAL TUĞRA KANEPE TTM PAZARLAMA KARACA DAYANIKLI TÜKETİM